Državno prvenstvo v keglanju za invalide

datum: 16.05.2016

kategorija: Prireditve

V soboto, 14.05.2016 smo v Novi Gorici izvedli DP v kegljanju za invalide kategorije K1,K2,K3,K4,K5 in KG (kategorija gluhih).

Na kegljišču v Novi Gorici se je odvijalo državno prvenstvo v kegljanju za invalide gibalno ovirane v kategorijah K1;K2,K3,K4,K5 in kategorije KG (kategorija gluhih).

 

MOŠKI

  • K1 - TEŽJA POŠKODBA NOGE (moški)
  • K2 - PODKOLENSKA AMPUTAVIJA, TRD KOLK (moški)
  • K3 - NADKOLENSKA AMPUTACIJA, DRUGE DVOJNE POŠKODBE (moški)
  • K4 - AMPUTACIJA ALI PRIZADETOST (PARALIZA) ROK (moški)
  • K5 - NACIONALNI RAZRED - MOŠKI (OSTALE POŠKODBE)
  • KG - GLUHI (moški)

 

ŽENSKE

  • K2 - PODKOLENSKA AMPUTAVIJA, TRD KOLK – ŽENSKE
  • K5 - NACIONALNI RAZRED - ŽENSKE (OSTALE POŠKODBE)

 

Zveza za šport invalidov Slovenije – Para-olimpijski komite je izvedbo državnega prvenstva zaupal MEDOBČINSKEMU DRUŠTVU INVALIDOV GORIŠKE. Ob tem se zahvaljujemo Kegljaškemu klubu Nova Gorica za strokovno pomoč pri izvedbi državnega prvenstva za invalide v kegljanju.

Državnega prvenstva kegljanja se je udeležilo 43 invalidov in invalidkinj iz 28 društev invalidov Slovenije. 

 

Prilagamo dosežke, ki so jih invalidi dosegli na letošnjem državnem prvenstvu.

MOŠKI

K1 - TEŽJA POŠKODBA NOGE

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

EDVIN KOCJAN

DI KRŠKO

362

193

555

1. mesto

GAJIČ MILAN

DI LJUBLJANA SIŠKA

290

119

409

2. mesto

NADLIŠEK PETER

DI VRHNIKA

266

111

377

3. mesto

BENKIĆ KONRAD

DI VRHNIKA

268

80

348

4. mesto

K2 - PODKOLENSKA AMPUTAVIJA, TRD KOLK

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

ŽNIDARŠIČ FRANC

MDI PTUJ

345

176

521

1.mesto

ADOLF RUDOLF

PARAS

312

166

478

2. mesto

SOKAČ VLADIMIR

PARAS

305

130

435

3. mesto

FIJAVŽ BOJAN

PARAS

297

112

409

4. mesto

ANTON GLAD

PARAS

268

91

359

5. mesto

K3 - NADKOLENSKA AMPUTACIJA, DRUGE DVOJNE POŠKODBE

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

KRAMAR BLAŽ

ZMDI MOZIRJE

326

137

463

1. mesto

KARDINAR JANKO

MDI MURSKA SOBOTA

314

118

432

2. mesto

HRIBAR ANTON

DI ZAGORJE

323

107

430

3. mesto

K4 - AMPUTACIJA ALI PRIZADETOST (PARALIZA) ROK

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

ZATLER VINKO

ŠDI LJUBLJANA

341

155

496

1.mesto

FREIDL JOŽE

DI MUTA

333

147

480

2. mesto

RISTIĆ SLOBODAN

DI LJUBLJANA VIČ

317

117

434

3. mesto

OZMEC PETER

DI MEŽIŠKE DOLINE

309

114

423

4. mesto

K5 - NACIONALNI RAZRED - MOŠKI (OSTALE POŠKODBE)

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

IRŠIČ JOŽEF

MDI ŠALEŠKA D.

378

160

538

1.mesto

MLAKAR IGNAC

DI MEŽIŠKE DOLINE

366

168

534

2. mesto

SKOPLJAKOVIČ MARKO

DI SLOVENJ GRADEC

354

179

533

3. mesto

POVŠE ANTON

MDI ŠALEŠKA D.

352

179

531

4. mesto

BELEC JANEZ

MDI LITIJA

356

173

529

5. mesto

POGLAJEN SLAVKO

DI ZAGORJE

357

171

528

6. mesto

POGLAJEN FRANC

DI ZAGORJE

360

160

520

7. mesto

ŠULIGOJ MIROSLAV

MDI GORIŠKE

359

143

502

8. mesto

PAJTLER SREČKO

MDI RADLJE

348

154

502

10. mesto

ČEDE DUŠAN

DI DRAVOGRAD

363

135

498

11. mesto

KOS JOŽE

DI MEŽIŠKE DOLINE

342

147

489

12. mesto

 

KG - GLUHI (MOŠKI)

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

PEPERKO ALEŠ

DGN CELJE

377

214

591

1.mesto

DRAGUTIN DRAGANJAC

DGN DOLENJSKE

353

151

504

2. mesto

MAROLT ROBERT

DGN MARIBOR

348

150

498

3. mesto

HADŽIAGIĆ ESAD

DI MEŽIŠKA DOLINA

349

129

478

4. mesto

MAROLT MILAN

DGN MARIBOR

336

137

473

5. mesto

SRDAN BRANKO

MDG LJUBLJANA

311

128

439

6. mesto

 

 

ŽENSKE

K2 - PODKOLENSKA AMPUTAVIJA, TRD KOLK - ŽENSKE

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

JESENŠEK MATEJA

PARAS

302

82

384

1. mesto

K5 - NACIONALNI RAZRED - ŽENSKE (OSTALE POŠKODBE)

PRIIMEK IME

DRUŠTVO

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

Rezultat

KAUČIČ MAJDA

MDI GORNJA R.

372

158

530

1. mesto

RIHTAR ANICA

DI KOČEVJE

353

138

491

2. mesto

FUŽIR ANICA

DI MEŽIŠKE DOLINE

327

148

475

3. mesto

STRGAR ALOJZIJA

DI LJUBLJANA ŠIŠKA

326

143

469

4. mesto

GARB PAVLA

DI SLOVENJ GRADEC

317

150

467

5. mesto

ČERNIČ Ž BERNARDA.

DI SLOVENJ GRADEC

330

135

465

6. mesto

LESNIK ERIKA

DI MEŽIŠKE DOLINE

326

114

440

7. mesto

MUJIČ IVANA

DI LJUBLJANA ŠIŠKA

284

83

367

8. mesto

LESKOŠEK MARIJA

MDI ŽALEC

223

86

309

9. mesto